Bağımsız Cumhurbaşkanı Seçelim

Çok acayip zamanlardan geçiyoruz. Birileri bizi saçma sapan bir tuzağın içine doğru sürüklemeye çalışıyor. Ne kadar boş bir iş?

Kadın Çağı geldi. Korkuları bundan. Bakın egemenlerin sahip olduğu Dünya Medyası’nda İran neden haber olmuyor.

Gezi’de Taksim Meydanı’ndan 24 saat canlı yayın yapan Cnn nerede?

İran’da bir halk tam 90 gündür canla başla direniyor. Bunu beklemiyorlardı. Tüm hesapları bozuldu. Batı’nın kukla rejimi ellerinden kayıp gidiyor şükürler olsun.

Afganistan’da Taliban tekrar iktidarı ele geçirdiğinde Afgan ordusu savaşmadı bile. Amerik*’nın eğittiği tüm askerler Türkiye’ye getirildi. Neden?

Batı, Taliban ile yeni ekonomik anlaşmalarını yapıp kenara çekildi. Meslek sahibi o Afgan kadınları bırakın çalışmayı yanlarında bir erkek olmadan evlerinden bile çıkamıyorlar.

Tüm bunlar olurken Cumhurbaşkanı adayı olacağım diye ortada gezen ana muhalefet lideri ne yapıyor? Anayasanın kadınları kısıtlamaya yol açacak maddesini onaylayacağım diyor. Üstelik konuyu da kendi gündeme getirip ardından ayağının tozuyla Amerika’dan icazet almaya koştu.

Gelin bağımsız bir Cumhurbaşkanı seçelim. 81 ilden de 81 bağımsız kadın milletvekili sokalım meclise. Hadi birlik olalım.

Bir Cevap Yazın